Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt, és hol vegyek?

Milyen futócipőt, és hol vegyek?

Figyelt kérdés
Gondoltam elkezdek futni, mert egy kicsi túlsúllyal küzdök és gondoltam az 5 éves használt torrnacipőm nem a legalkalmasabb erre. Az érdekelme, hogy hol érdemes futócipőt venni, ahol az eladók is értenek hozzá, és segítenek kiválasztani a megfelelőt.
2016. szept. 14. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hervis pl. jó lehet. Szerintem nem kell hozzá eladó. Az a jó cipő, amelyik kényelmes, és ha jó szorosra kötöd, nem ér hozzá a lábbujad egyáltalán az elejéhez. Ha ugyanis hozzáér, kicsit is nyom pl. lejtőn lefelé, abból körömkékülés, leválás lehet. Kb. egy számmal szokott nekem nagyobb kelleni, mint utcai cipőből.


Amúgy végig kell próbálni azt az árkategóriát, amit megfelelőnek találsz, aztán majd lesz valami, ami jó. Asics, Nike, Adidas stb. Mindenki másra esküszik, nekem Nike van, a tesómnak is, de vannak Asics-hívők is. Nincs két egyforma lábú ember, szóval neked lehet, hogy épp valami harmadik válik be.

2016. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban olyan boltot érdemes választani, ahol nagy a választék (pl: Hervis). Mikor én megvettem a futócipőm elmentem először a Player's room-ba. Aztán a Decathlonba. Nő létemre viszonylag nagy lábam van (41-es) és konkrétan nem tudtam próbálni! Nekem ez volt a szempont, hogy legyen legalább 4-5 elfogadható árú cipő, hogy végig tudjam próbálni és legyen összehasonlítási alapom. Végül a Hervisben találtam meg a mostani cipőm, ahol már bőven volt választék és összehasonlítási alap:) Az eladók is segítőkészek voltak.


Nekem egy Nike Dual Fusion cipőm van. Tudom, sokan szidják, de én két éve nyúzom, és ár /érték arányban tökéletes volt! (20.000 Ft-ért vettem).


A következő szerintem egy Kalenji cipő lesz, mert azok is nagyok jók ár-érték arányban!

2016. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mind a két választ!:)
2016. szept. 15. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!