Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Durva izomláz vagy valami...

Durva izomláz vagy valami komolyabb baj?

Figyelt kérdés
3 éve nem mozogtam most elmentem spinningelni. diplomamunka terhesség miatt maradt ki ennyi idő. Bírtam is, persze nem úgy mint fénykoromban, de a gyakorlatok nagy részét végigcsináltam. Tegnap jött ki durva izomláz, viszont a nap folyamán egyre durvább lett, mára meg az a helyzet, h. kb alig bírok menni. Este is felkeltem rá, hogy fáj a lábam. Úgy bírok menni mint egy 70 éves mami kb. Ugyanígy tudok kb. 2 perc alatt beszállni az autóba. wc-re alig bírok leülni. Ágyra alig bírok lefeküdni/felülni, komolyan könnyebb magamat a kezemen húzni :D Pedig ott is van izomláz, de az izomláz. Itt meg rohadtul fáj...nem vagyok puhány, volt izomlázam tudom milyen, és sokat jártam anno eddzeni. Csak ilyen még nem volt. Én azt hittem mára elmúlik vagy gyengébb lesz. Ülőhelyzetben is fáj a lábam, így is feszül. Felső combom fáj, mind2... ez ennyire durva izomláz, vagy lehet ezzel orvoshoz kéne forduljak mert komolyabb a dolog?:S

2016. szept. 9. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kend be sportkrémmel és pihentesd, ha egy-két nap múlva sem enyhül, akkor nézesd meg dokival!
2016. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

közben bementem én is gyógyszertárba, ott kaptam krémet....azt mondták így eltarthat 5-6 napig is :S

De nagyon durva, ülve mintha folyamat görcsölne meg húzódna, nem tudom mivel teszek jót a lábamnak :D

2016. szept. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!