Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ezt beiktatom, végre...

Ha ezt beiktatom, végre elkezdek normálisan fogyni?

Figyelt kérdés

93 kiló vagyok és nagyjából 25-30 kilót kéne fogynom, hogy normális testsúlyt érjek el.

Nagyon szorgalmasan tartom a diétát és eljárok edzeni, de iszonyú lassan megy a fogyás... kezdem elveszteni a lelkesedésemet.

Elkezdtem olvasgatni neten és arra jutottam, hogy az lehet a gond, hogy edzés során főleg kardió mozgást végzek (kettlebell, hot iron, súlyzós edzések)- amitől jobb lett az állóképességem és érzem, hogy izmosodok, de nem fogyok :( Három hónap alatt összesen 5 kiló ment csak le...

Olvastam, hogy a legjobb zsírégető az aerob mozgásforma és hogy például a monoton szobabiciklizés jó erre.

Arra gondoltam, hogy beszerzek egy olcsóbb szobabiciklit (remélem, 35000 körül már lehet találni jót- ha van konkrét tanács, milyet válasszak, azt megköszönöm).

Azt tervezem, hogy este, tv nézés közben minden nap tekerek egy órát.


Szerintetek ezzel előre tudom lendíteni a fogyást? Ha igen, honnan tudom, hogy megfelelő tartományban vagyok és épp aerob folyamatban megy a dolog?


2016. szept. 5. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség rendes biciklizésre? Szerintem sokkal jobb. Én is próbáltam a szobabiciklit, de hamar meguntam. Próbáltam odaképzelni a tájat, természetfilmet nézni, de nem adta. Ha nem szereted a monotóniát, akkor megunod hamar és el is veszted a lelkesedésed.
2016. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetosegem. Az meg ugy nem jo hogy utcankent meg kell allni es leszallni. Nem a monotoniaval van gondom az volt a kerdesem hogy ez igy eredmenyes lenne-e
2016. szept. 5. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem olvasgatni neten és arra jutottam, hogy az lehet a gond, hogy edzés során főleg kardió mozgást végzek "


Az aerob "edzés" is kardió edzép pusztán nem anaerob tartományban történik.

Ha nem fogysz, vagy számodra túl lassan fogysz, az nem azért van mert nem aerob tartományba esik a kardió edzésed, hanem mert nem megfelelő az étrended..

2016. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem elég megfelelő az étrendem :)
2016. szept. 5. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégse működik...
2016. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amikre jársz,azok sokkal több kalóriát égetnek ugyanannyi idő alatt,mint az 1 óra aerob tartományú bringa.

amit legfeljebb még tehetsz az ügy érdekében,hogy ha eddig heti 3x jártál az írtakra,akkor mellé teszel még heti 3 szobabringát és tanácsot kérsz itt vagy máshol étrend ügyben.

2016. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!