Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni a fogvédőv...

Mit tudnék csinálni a fogvédővel, vagy milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ökölvíváshoz kellene fogvédő. De már többedik alkalommal vásárolok, viszont nem illeszkedik a fogaimra rendesen. Elöl kissé szétálló fogaim vannak, hátul viszonylag közel vannak egymáshoz, és elég széles az állkapcsom, konkrétan amikor ujjakkal felhelyezem már akkor sem akar a helyén maradni, utána pedig hiába harapok rá a hátuljánál leenged és onnan folyamatosan előre enged ki. Az örlőfogaim nagyon közel vannak egymáshoz, és konkrétan a fogvédőnek az a része nem illeszkedik, a lenyomaton is látszódik az egyik elfér ami utána jön fog pedig félig fér csak rá. Boltban megkérdeztem a csávót, hogy tud-e rá valamit azt mondta érti/látja a problémát, de fingja nincs mit tudnék csinálni, próbáljak ki más típust.
2016. aug. 31. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt a probléma,volt egy dupla sorosom az nagyon nem volt jó... Vettem egy szimplát ami nem illeszkedett egyáltalán.Rá van írva a használati utasításra hogy kell fel helyezni. Szóval fogd meg a fogvédőt tedd pohárba majd forró vizet önts rá. Én vízforralóval felforraltam a vizet rá öntöttem hagytam kb 5 másodpercig had vegye át a hőt.Majd kivettem olyan állaga lett hogy nagyon nagyon könnyen formálható lett.Gyorsan 1 másodpercre hidegvízbe tettem. Ez azért kell hogy ne süsse szét a szádat. De ha bírod ezt nem muszáj meg tenni.Ha meg vagy a felforralással azonnal tedd a szádba és a kezeddel nyomd a fogaidra majd tatsd ott próbáld szépen el igazgatni kb 1 perc alatt újra meg keményedik és a formája meg marad :) Ha véletlen nem sikerül bármennyiszer ismételhető :)
2016. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és nagy meleg kell.A csapból ami folyik melegvíz nem elég hozzá. És vigyázz ahogy kiveszed a vízből mert megsüt :) Én egy villával emeltem ki :D
2016. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanilyennel próbálkozok, elvileg csak 3-4alkalommal lehet megismételni. És nem illeszkedik ez se egyáltalán a fogaimra akárhogy szenvedtem vele. Meg kialakult benne a fogaim állása ezért hiába rakom forróvízbe nem áll vissza
2016. aug. 31. 22:32
 4/5 anonim válasza:
De miért nem illeszkedik?Hisz kellene nekem is olyan állaga lett a fogvédőmnek mint az olvadt 'folyékony' gumi és muszály fel venni az alakját a fogadnak
2016. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DexaN válasza:

vágd le a fogvédőből a felesleget

Lehet neki is annyira össze-vissza állnak mint nekem (nekem pl van buldok harapáom-az alsó sorom van elöl, van egy helyen kereszt harapásom is-egy fog nem a saját sorában zár) Éjszakára akartam fogvédőt feltenni, hogy ne harapjama számat éjszaka (milliós tétel és 2 év fogszabályzós torzítgatás lenne a fogorvos javaslata, nekem meg arra nincs pénzem). A fogvédő meg egyszerűen nem marad a helyén :( Filózok hogy van ilyen kétkomponensű ami elvileg a helyén marad csak kisebbnek tűnik azt nem akarom lenyelni.

2018. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!