Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a jó, ha fáj, vagy nem...

Mi a jó, ha fáj, vagy nem szabad erőltetni? Nyújtásnál akkor jó ha fáj? 15 éves, lány kérdezi

Figyelt kérdés
1-2 hónapja elkezdtem nyújtani az angol spárgára. Egy hete sikerült lenyomnom igaz nagyon fájt, de sikerült pár másodpercig a spárgában maradni. És egészen merev lettem. Szóval nem tudom, hogy nyújtsak tovább(ha nyújtok is az a jó ha fáj amikor nyújtok?)

2016. aug. 18. 11:36
 1/1 anonim válasza:
A nyújtás akkor hasznos ha fáj. Nem szabad túlságosan megerőltettni de ha nem fáj nem ér semmit. Én ritmikus gimnasztika zoom és nálunk a kicsiket mindig lenyomják, van hogy sírnak. Az hogy merev lettél annyit jelent, hogy hirtelen sokat nyújoztál és amiatt most izomláb szerű merevséged lett. Remélem tudtam segíteni és érthető voltam. 14/L
2016. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!