Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van kedvenc magyar sportolótok...

Van kedvenc magyar sportolótok/sportolónőtök? Ha igen, ki az?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az olimpián Márton Anita. Nagyon szépen versenyzett! Szimpatikus még Kapás Boglárka is.

Férfiaknál Szivos Márton, szégyen, de azért mert szerintem nagyon cuki 😩 Cseh Laci örök kedvenc, igazi sportember, soha nem láttam még nagyképűen viselkedni, pedig lenne rá oka.

2016. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ok valoban kivaloak es emberileg is maximalisan ott vannak :) Kapas Bogi nalam is orok kedvenc, tegnap is nagyon aranyosan, szerenyen nyilatkozott, ezen kivul Hosszu Katinka, Takacs Orsolya es Madaras Norbert a favorit meg, utobbi mar nagyon regota :) inkabb vizes sportokat szoktam nezni, de persze minden kijutott elott fejet hajtok (pl.Sarosi Laura tisztessegessege is vitathatatlan)
2016. aug. 13. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nagy kedvencem Szilágyi Áron és Gyurta Dani. Sportbeli teljesítményük, tehetségük is megfogott még anno meg a személyiségük. Mindkettejüket nagyra tartom, példaképek.
2016. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3, neked is igazat adok teljes mertekben^^
2016. aug. 13. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!