Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Motoros túrákhoz a Campingaz...

Blaiseboy kérdése:

Motoros túrákhoz a Campingaz Twister Plus PZ gázfőző jó lehet nekem (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Motorostúrák költséghatékonyabbá tételére keresek gázfőzőt.

Én a Campingaz Twister Plus PZ-t néztem ki. Milyen nehéz hozzá palackot szerezni Európai túrákhoz (keletebbre majd veszek benzinfőzőt, akkor majd megint kérdezek :P )? Mert igaz csak melegítésre, kávéfőzésre használom majd, de ketten vagyunk párommal, és a motor tárhely kapacitása is véges. Egyáltalán jó bele másmilyen palack, vagy csak amit ez a gyártó gyárt?

Ha egyszer csapra verek egy ilyen palackot, akkor amíg ki nem használom, addig rajta kell maradjon a fej? Mert szimpatikus a levehető, elcsomagolható fej, de akkor kb. mindig rajta lenne...

Mennyire bírják ezek a palackok a strapát? Motor dobozában rázkódik rendesen, és ha süti a nap a dobozt akkor gondolom fel is melegszik, bár egy túrazsákban is hasonló lehet a helyzet.

Edény szettet is néztem szintén ettől a gyártótól. 5 részes alumínium.

Milyen ezekbe az alu edényekbe mondjuk egy tojást megsütni? Nem ég az nagyon oda az aljára (és ezért nehéz tisztán tartani)?


Aztán jó lehet ez a főző munkába is, gyalogos túrákhoz is. :D


A válaszokat előre is köszönöm! Kicsit kezdő vagyok a témában, minden javaslatot szívesen fogadok!



2016. júl. 25. 19:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!