Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot ajánljátok...

Melyik sportot ajánljátok leginkább? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok,világ életemben táncoltam,de eljutottam arra a pontra hogy sajnos teljesen meguntam.Miután abbahagytam és a diétázást is abbahagytam,rámjött pár plusz kiló,de nem vagyok elhízva se meg semmi (171-2 cm 63 kg) hanem inkább csak elpuhultam,illetve én mindig az a fajta voltam aki leginkább combra és fenékre hízik.Viszont,soha nem voltak nagy melleim és mióta abbahagytam a diétát azóta lettek normális nem szunyogcsípés méretű cicijeim,illetve a hasam is lapos,és igazság szerint a combommal és a fenekemmel van csak baj.Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek melyik sporttal lehet látványosan szálkásítani,ÚGY hogy nem megy le tőle túlságosan a mellem és fogyok a combomból is? (Igen,tudom,nincs helyi fogyás de hátha valaki valami kis trükköt tud:D) Nagyon gondolkodom a rúdfitnesszen egyébként,ha valaki erről valamit tud mesélni azt is szívesen olvasom :) Köszönöm mindenkinek előre!

2016. júl. 24. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs trukk elmesz guggolni a terembe es lesz izom a seggeden meg a combodon nem lesz olyan zsiros ha kaloria + van akkor melled se megy le
2016. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pörölycápa ***** válasza:

Lokális zsírégetéses varázslatot nem tudok sajnos. Viszont még fiatal vagy, nekem 18-20 évesen nőtt látványosan a mellem (nem lett nagy, de legalább lett valami), 16 évesen még szinte semmi nem volt... Szóval türelem, mindennek eljön az ideje :)

Sportot szerintem ne ez alapján válssz, hanem keress olyasmit, amit élvezel csinálni, különben nem fogod tudni tartósan csinálni, és visszajönnek a párnácskák. Nekem fogyás / súlymegtartás szempontjából a futás vált be.


Én rúdfitnesszezek, szóval arról tudok mesélni bőven. Imádom, tele van kihívásokkal, és végre valami egy kis karizmot és hátizmot varázsolt rám. :D Nem könnyű, de meglepően gyorsan lehet vele fejlődni (nem kell erősnek lenned hogy elkezd - persze ha az vagy, sokat segít - viszont közben is meg tudsz erősödni), gyakran fájdalmas is, és kék-zöld foltokkal díszíti ki a lábamat, szóval ezekre fel kell készülni. Ha érdekel, próbáld ki, az emberek hamar el szokták tudni dönteni, hogy ez nekik való-e, megvan-e hozzá a kellő motiváció.

2016. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!