Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ékszer Balettiskoláról vélemény?

Érsek Ákos kérdése:

Ékszer Balettiskoláról vélemény?

Figyelt kérdés
Társaság? Balettmesterek? Ára?

2016. júl. 15. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 8 évig jártam oda és nagyon szerettem. :)

Az alapokat rendesen megtanítják, ha esetleg utána átkerülsz máshova ott is tudsz teljesíteni azzal a tudással. A nagyobbakkal akik nem kerülnek be a társulatba nem nagyon tudnak mit kezdeni szerintem, legalábbis nekem kevés volt már az évi 1 mesebalett előadás.

A balettmesterek közül ki kell fogni a legjobbakat (van olyan akiről rosszakat hallottam).

Az ára tavaly előtt 6000.-/hónap volt, azóta nem tudom változott-e.

2016. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Én olyan Június 21.én voltam beiratkozni, 6500 Ft volt a beiratkozás díja. A balettmestereket pontosan nem láttam még. A honlapon olvastam, hogy 5 balettmesterből áll a Polgár Centrum helyszínén. Igazság szerint azon a helyszínen voltam jelentkezni. Nem tudom igazság szerint a tanári karból van valaki aki rosszat hallottak róla? Nekem van 2 ismerősöm, akik ott balettoznak, szerintem nagyon tetszik nekik. Régen a Madách Musical Tánciskolába tanultam balettozni 2 hónapig, utána nem tudtam tovább csinálni. Természetesen olvastam, hogy az év végi vizsgaelőadáson 2 felvonásos balettelőadáson szoktak táncolni. Még egyszer nagyon szépen köszönöm! :) Lehet, hogy meg fogom kedvelni. :)
2016. júl. 16. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!