Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szorították ki teljesen...

Miért szorították ki teljesen a fekete boxolókat gyorsan és könnyedén a K-Eurából származó boxolók?

Figyelt kérdés

Üdv!


[link]


Nézzétek a bajnokokat, elsősorban az igazi azaz nehézsúlyú bajnokokra koncentráljatok. (A királyok)



Miért szorították ki teljesen a fekete boxolókat gyorsan és könnyedén a K-Eurából származó boxolók?


A K-Európaiakon mért feketéknél nagyobb ütőerő miatt? (Az új K-Európai származású sztárok mért ütőereje jóval nagyobb mint a "nagy" (?) klasszikus fekete "legendáknál"(?) és sztároknál. A nagyobb izomerő lehet az oka?



2016. júl. 4. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért csak a nehézsúlyúak az igazi bokszolók ?

Te barátom még harmatsúőlyban is össze csinálnád magad egy kesztyűzésnél.

2016. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

NE beszélj mellé, ne tereld a szót és ne OFF-olj , és főleg ne személyeskedj a fotelből a monitorod mögül, pláne nem úgy hogy nem is láttál.


Térjél inkább vissza a topicra: Mi az oka a feketék gyengélkedésének? Az ütőerejük gyengébb (ahogy a mérések mutatják) mint a K-európaiaké?

2016. júl. 4. 12:59
 3/7 anonim válasza:
Kevesebbért is lerasszistáznak, tehát nem írok semmit inkább...
2016. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem, hogy miért kérdezed, de nem szorították ki őket. Mármint a négereket nem, csak az USA sportolóit. Luis Ortiz, Erislandy Lara, Adonis Stevenson, André Ward.. vannak még nagy sztárok. A váltósúlyt meg a alatta levő súlycsoportokat most nem is részletezem. De értem, hogy a nehézsúly a kérdés lényege. Szerintem azért estek ott vissza, mert az NBA meg az NFL fizetések igen megnőttek és kevesebb kockázattal jóval több és tutibb pénzeket lehet keresni, mint boxszal. De ez csak az USA négereire vonatkozik, a többiek boxolnak továbbra is, Anthony Joshua, Luis Ortiz megverné Tyson Furyt, ha lenne rá alkalma.
2016. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A feketék akár a kisebb ütőerejükkel is képesek lennének győzni? Erősen kétlem.
2016. aug. 4. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, A. Joshua meg Luis Ortiz ütőerejét még senki se kifogásolta, ha nem hiszed, ajánlom a youtube-ot vagy a profiboksz.hu-t, ahol hozzászólásokban jó közösség van, lehet megvitatni bármilyen ütőerővel vagy nehézsúllyal kapcsolatos dolgokat.
2016. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a szubjektív elégedettség meg kifogásolások számítanak, hanem a tények: a mért ütőerő.
2016. aug. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!