Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki elkezdeni gördeszkázni...

Ciki elkezdeni gördeszkázni 21 évesen?

Figyelt kérdés

Cruiser board-ot szeretnék venni, közlekedési szándékkal.Azért, mert kicsi, bárhova magammal vihetem és gyorsabb, mint a gyaloglás.


Nem gáz ez a koromban?(Én nem tartom annak,csak van olyan ismerősöm aki szerint igen)


Mennyi idő megtanulni átlagosan?(trükközni nem szeretnék vele)


Kort és nemet is írjatok légyszíves!


21/F


2016. júl. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinem nem gáz. Én 23 éves lány vagyok és tervben van, hogy megtanulok deszkázni, bár olyan kegyetlen sz.r az egyensúly érzékem. Múltkor álló helyzetben popóra ültem az edzőterembe a súlyokkal együtt. 😂 De azért ez nem tart vissza, hogy vegyek egy deszkát. Praktikus egyszerűen gyorsan lehet a-bol b-be eljutni, nem kell kutyagolni vagy parkoló helyet lesni. Na meg sport. Mellesleg egy csomó idősebb öltönyös pasi rollerezik. 😉😉
2016. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és a te életedet miben befolyásolja, hogy egy ismerősöd szerint gáz? mégis miért lenne gáz bármit csinálni? gáz levegőt venni?

deszkázzál ha akarsz...

2016. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!