Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyar-Izland EB?

Magyar-Izland EB?

Figyelt kérdés
Tele van a facebook a bírót szídó képekkel, és nem néztem a meccset mert nem voltam itthon. Az lenne a kérdésem, hogy mi történt hogy a bírót szídják mindenhol? Esetleg videót tudja valaki linkelni? Előre is köszönöm!:)

2016. jún. 19. 17:57
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
1%
Az történt, hogy valakire fogni kell a kudarcot. Mert, ha a vitatott tizenegyes után a magyarok bevágtak volna négy gólt Izlandnak, Szó sem lenne a tizenegyesről. De ilyet nem fog csinálni a magyar csapat senkivel. Max., ha továbbjutnak, ők kapnak valakitől ennyit.
2016. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

A bíró gyakorlatilag végig az izlandi csapatot segítette. Adott nekik egy 11-est, amely a legtöbb szakember szerint nem járt volna. Már előtte le kellett volna fújni az izlandi szabálytalanságot, de ha ezt nem tette, akkor a 11-est sem lehetett volna megadni, mivel az sem volt durvább. Tehát minimum követlezetlen volt. Ebből szerezték a góljukat is. A másik oldalon nem fújt semmit, amikor a magyar játékost lökték a 16-oson belül. Az izlandiak műeséseire viszont rendre szabadrúgást adott. Nagyon rossz szemlélettel vezette a meccset, végig.


Az izlandiak durva szabálytalanságaiat végig elnézte, mutatóba kaptak pár sárgát (bár volt olyan, ami akár piros is lehetett volna). Nálunk ugyanannyi sárgát osztott ki a semmiért. Pedig a játékvezető azért van ott, hogy korrektül vezesse a meccset, nem azért, hogy az egyik csapatnak végig segítsen...


Ennek ellenére döntetlen lett, és ez nagy valószínűséggel elég lesz a magyarok továbbjutásához, kudarcról szó sincs. A huhogók (mint pl. az előttem szóló) meg mindig csak a rosszat látják mindenben. Már az is nagy dolog, hogy kint vagyunk. A továbbjutás, ami most már valószínű, még nagyobb dolog. És utána sem vagyunk esélytelenek, bár már eddig is túlteljesítette a csapat az elvárásokat. A magyar válogatott az Eb egyik meglepetéscsapata, nem csak az eredmény miatt, mivel ráadádul jó játékot is mutat be. Persze a huhogók minden meccsen azt várják, hogy majd 3-4 góllal kikapjunk (ezt várták Norvégia, Ausztria és Izland ellen is), ehhez képest ebből a 4 meccsből 3 győzelem, 1 döntetlen.

2016. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Külföldön néztem a meccset egy csomó itteni lakossal körülvéve.

Még ők is fel voltak háborodva az orosz bíró részrehajlásain, pedig nincsenek különösebben érintve az eredményben.

Disznóság volt, amit csinált.

2016. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!