Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Decathlonban és az oldalukon...

Decathlonban és az oldalukon a futócipőknél meg van jelölve, hogy heti hány alkalomra és hány percre ajánlják, ez mennyire szigorúan értendő?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nyilván nem kell szó szerint érteni, de azt nem tudom a lábat vagy a cipőt kíméli ez a behatárolás. Pl "heti 3 alkalommal max 60 perc futáshoz" ... Ennél többet futok benne hetente attól lesérülök? Nem elég jó a cipő ahhoz hogy többször használjam?
2016. jún. 9. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A cipő "kopására" van írva tájékoztató jelleggel. Én a ~12-14k körüli saját decathlon márkás futócipőt vettem aszfaltra, melynél ha minden igaz ugyanez van írva, h heti csak 3 alkalom. Nézd, én napi szinten futok, 2497 km(használok futóapplikációt) van már a csukámban, és a tartása még mindig ugyanolyan, mint amilyen volt mikor megvettem. Egyedül annyi, hogy a talp felülete egy kicsit megkopott (festék kopik le róla, századmilliméterekről beszélünk, szóval semmi), de ezen kívül semmi baja.


Persze ez csak akkor lehetséges, ha tudsz is futni, ez alatt azt értem hogy jó a technikád, jó a testtartásod.


Kívánom hogy egészségedre váljék a futás! ;)

2016. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!