Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Decathlonos Oxelo Town 3...

A Decathlonos Oxelo Town 3 vagy inkább a Spartan Jumbo roller a jobb szerintetek? Tapasztalt rolleresektől várnák választ.

Figyelt kérdés

Árát tekintve a Spartan Jumbo 14.000 Huf környékén mozog, míg az Oxelo Town 3 rollert már nem lehet kapni, de használtan 10.000 Huf környékén mozog az ára. Nem tudom érdemesebb e egy Jumbo-t venni újonnan (tehát van e olyan jó mint a Decathlonos roller) vagy inkább a Decathlonos Town 3 rollert vegyem meg?

Tanácstalan vagyok,mert még sosem volt rollerem, de ki szeretném próbálni és mindenképpen tartós darabot szeretnék vásárolni, nagy 200 mm átmérőjű kerekekkel a gyorsabb suhanás érdekében. (Persze ezt az említett két roller kerékméretben teljesíti is.)

Szóval mit tudnátok ajánlani? (170 cm / 60kg)



2016. máj. 31. 20:55
 1/1 youlcsee válasza:
Oxelo town rollerem van. 4 évvel ezelőtt vásároltam, azóta mindennap használom! Rendszeresen karbantartom. Mikor megtisztítom,darabjaira szedem. Ekkor szoktam ellenőrizni a csapágyak állapotát. Szükség esetén cserélni kell. /minimális összeg/ Azt hiszem 100 kg-ig terhelhető. Téged simán elbír. ;) Az Oxelo rollerek közül ez az egyik legjobb típus. Decathlonban találkoztam olyan próba rollerrel, amely az áruházi használat során tönkrement. A városi használat sokkal, de sokkal megterheli a rollereket. /padka, kátyú stb./ Az Oxelo town rollerem már 4 éve bírja, tökéletesen működik.Ez idő alatt csak a csapágyakat kellett kicserélni. Csak ajánlani tudom. ;)
2016. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!