Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen időbe kilehet már menni...

Ilyen időbe kilehet már menni futni rövidnadrágba?

Figyelt kérdés
Most kezdeném el a futást megint, fogyás céljából. Csak nem akarok megfázni. Hosszúba meg nem szeretek. Ti mibe futtok odakint?
2010. ápr. 7. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
én múlt héten voltam rövidben futni és nem fáztam meg..szóval szerintem mehetsz nyugodtan
2010. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sztem ja, ha fentre veszel pulcsit, a lábaidnál nehezen fázol meg. pár pszichopata a mínusz tízben is rövidnadrágban fut, fontosabb hogy a tüdőd védve legyen
2010. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 20 fokba is melegítőbe pulóverbe megyek futni. Egyébként ha nem vagy "betegedős" típus akkor nem lesz semmi bajod mert nálunk itt Kecskeméten 15+ fok van simán lehet menni rövidujjúba
2010. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért én a helyedben még felvennék egy szabadidő nadrágot, mert sose tudni mikor jön egy hűvösebb szellő
2010. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma már nem, mert kezd sötétedni és hűvösebb az idő. De holnap ebéd után kimegyek futni.
2010. ápr. 7. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
simán
2010. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi testnevelés órán már kint vagyunk az udvaron, rövidben és kb 5 percig tart míg megszokod. Ha nem állsz meg akkor még rövidben is nyugodtan lehet futni.
2010. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!