Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen anyagú ruha a legjobb...

Milyen anyagú ruha a legjobb futáshoz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiben jól érzed magad futás közben, kényelmes. Én szeretek simán pamut boxerben és melegítő nadrágban futni, és soem volt baj amíg pamut pólóban futotam sem csak az nagyon meleg tud lenni és sok vizet fel tud venni, ezért a felsőimet már lecseréltem sportruházatra.

Amúgy kicsi távoknál tökmindegy, neked kényelmes legyen, nagy távoknál meg szintén kb. mindegy mert nincs jó ruha csak kevésbé rossz.

2016. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pamutba izzadástól frankó bőrbetegségelre lehet számítani...

Megfelelő futóruházatban kell futni, nem kell megilyedni, hogy ezek műszálasak...

A pamut meg stb felszívják és bent tartják az izzadtságot, ami egyenes út a kihüléshez, vagy nyáron a dög melegben a lellemetlen szaghoz meg a bőrgombához...

A megfelelő futó sportruházat pedig úgy van kitalálva, hogy az izzadtság minél előbb átjusson rajta, hogy aztán el tudjon párologni..

2016. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértője a dolognak, de Kalenji termékekből nekem mindegyik bevált, amit eddig beszereztem. Gyakorlatilag bármijük van (gatya, póló, zokni, alsónadrág, cipő), és mindegyikből van olcsó árkategóriás. Én mindig olcsó árkategóriásat vettem, és eddig mindig meg voltam elégedve velük. Nagyon kényelmesek és nagyon jól elvezetik az izzadtságot, jól szellőznek. Decathlon honlapján tudsz nézelődni Kalenji-s termékek között, és némelyiknél vevői hozzászólások is vannak. Elégedettek szoktak lenni.
2016. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tellene a drágára, de amúgy én is decathlonban veszek minden ruházatot sportra, egyedül a téli ruhákkal nem vagyok megelégedve, abból kell a columbia vagy a north face...
2016. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!