Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alig fáradtam el, mégis olyan...

Alig fáradtam el, mégis olyan izomlázam van, hogy alig bírok mozogni. Miért?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtem el rendszeresen, napi szinten mozogni. Amíg hideg volt, vagy ha esik az eső, otthon tornázok, amikor jó idő van, futni megyek.

Tegnap egyikhez sem volt kedvem. De van a lakótelep szélén pár kondigép, gondoltam, kipróbálom őket. 1 órát edzettem rajtuk felváltva. Egyszerűen nem éreztem, hogy elfáradnék, nem izzadtam le, szinte csalódottan ballagtam haza, hogy azért ennél többet vártam.

Erre ma reggel alig bírtam kikelni az ágyból az izomláztól.

Eddig, ha bármikor is izomlázam volt, azért legalább éreztem, hogy megdolgoztam érte.


2016. ápr. 3. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az akkor megedzett izmaid nincsenek annyira megszokva a terhelessel es azert. Semmi vesz sincs amugy. Nekem is szokott lenni hogy peldaul alig faradok el a teremben es ahhoz kepest nagy izomlazam van, pedig lassan 3 eve edzek.
2016. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!