Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adrenalin lökettel mit kezdjek?

Adrenalin lökettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Elősször is én eléggé klausztrofóbiás vagyok (bocsi lehet nem jól írtam).

És nekem néha vannak ilyen adrenalinlöketeim. Ilyenkor úgy érzem bármire képes lennék....

Csakhogy ez a múltkor többször is megtörtént a suliban óra közben...és ilyenkor úgyérzem hogy bezártak, folytogatnak, szorongok, ideges leszek, legszívesebben lerombolnék mindent.

És ez rohadt rossz érzés..nem bírok koncentrálni...volt olyan hogy rendesen pánikrohamom volt stb...

Renszeresen sportolok több órát...tehát triaflonozok...ráadásul mindennapi tesi...stb.mindenhol aktív vagyok.

Az adrenalin löketet imádom mert sokkalerősebb leszek tőle egy kis ideig...

De nagyon rossz érzés amikor a négy fal között jön rám :( a múltkor is ki kellet rohannom óráról mert rosszúl voltam...pánik rohamom volt.

Bocsi hogy husszú lett.

Ötletek ezeknek az eseteknek az elkerülésére?



2016. márc. 29. 01:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!