Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok egy kezdő...

Mit ajánlanátok egy kezdő thai boxosnak?

Figyelt kérdés

Hétfön lesz az első thai box edzésem :D és szeretnék tanácsokat kérni hogy hogyan " ne fulladjak meg " ha megfulladok xd

itthoni edzéseket csinálok heti 3x 35 perc a fittzóna teljes edzés videói szerint



#edzés #torna #thai box #otthoni edzéd #teljes edzés
2016. márc. 12. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Ohh... igen és még annyi hogy a súlyzós részhez 2 kgs szúlyzókat használok a guggolásokhoz pedig egy 8 kgs kettlebellt

plusz még nem tudom ez mennyire fontos de 20 évea vagyok és lány

2016. márc. 12. 19:29
 2/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Nem teljesen tiszta hogy érted a "ne fulladjak meg" részt :D Szerintem az erőnlétre gondolsz, ha így van, és még csak az első edzésedre fogsz menni, nem lehet sok mindent ajánlani. Főleg mert nem ismerem az adottságaid, fizikai mivoltod, stb., ezért nem is lehet ezt konkrétabban meghatározni. Vegyél részt az edzésen, és figyeld a tested mire hogyan reagál, esetleg ha gondolod írj nekem üzenetet (fitness-wellness instruktor tanonc vagyok) és segítek, vagy a szervezeted reakciói alapján egészítsd ki küzdősport edzéseidet az otthoniakkal. (Gondolok itt arra, hogy erősítsd magad pl futással, hasonlóak.) Remélem valamennyire kimerítő válasz volt!
2016. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Azt muszáj hozzátennem (#1 vagyok) Hogy az a heti 3x 35 perc edzés , lájtos kis semmi / és az lesz ahhoz képest, amilyen edzéseid lesznek. De szerintem ezzel tisztában vagy!
2016. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hú de izgi... ki nem szarja le, most őszintén?
2016. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam xd de akkor megvárom vele az első órát és ha "gond" van írok :)
2016. márc. 12. 19:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezt tudom :/
2016. márc. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!