Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veszélyes a görkorcsolya?

Veszélyes a görkorcsolya?

Figyelt kérdés

A gyerekem nagyon szeretne egy görkorcsolyázni de félek hogy kicsit veszélyes.


Veszélyes ?



2016. febr. 28. 17:19
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az. Én 2 éve kaptam görkorit vettünk hozzá minden féle védő felszerelést. Annyiszor pofára estem,de nem éreztem meg. Mindenképpen a kezdőknek kell venni hozzá ilyen dolgokat is.
2016. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper cucc, vedd csak meg! Tok jol fejlodik az egyensulyerzeke, nagyon fog neki tetszeni! csuklovedo nelkul sohasem szabad elindulni, az a legfontosabb!
2016. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki normális védőcuccot. Kéz, könyök, térd és sisak.
2016. febr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még gondolkozom..... :) :D
2016. febr. 29. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. febr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem meggondolatlan, akkor annyira nem vészes. Persze ennek is száz ága van. Ha Agresszív korit szeretne (Ez az aminek nagyon kicsi a kereke, és lehet vele ugrálni, meg korlátokon csúszkálni) azzal benne van, hogy a trükkök gyakorlása közben kicsit össze töri magát, ezért fontos a jó védő felszerelés.


Minden más kori típust szerintem imádni fog. Ha meggondoltan közlekedik, akkor nem töri össze magát.


Én magam hat éves korom óta görkorcsolyázok, nagyjából azóta is mindenhova azzal járok, télen-nyáron. Remek állóképességet lehet vele elérni, és egy napi élmény vele lemenni kenyérért. Voltak az évek alatt sérüléseim nekem is, de 90%-ban olyan, ami nélkül nem is nőhet fel egy vidéki gyerek. A komolyabbak meg inkább azért voltak, mert én voltam a kelleténél vakmerőbb.


Szerintem mindenképpen vágjatok bele, de azzal számoljatok, hogy majd nyáron ökrös szekérrel kell behúzni a friss levegőről, és szigszalaggal kell a számítógép elé tenni, mert másképpen eszébe se fog jutni ott tespedni, napsütésben. :D Ez nem vicc. A korinak köszönhetem, hogy kimaradt az életemből a videójáték-korszak, ellenben 16 évesen lefutottam a félmaratont. :D

2016. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De csak mert lány vagy utolsó. :)
2016. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Besült. 20 éves srác vagyok, és programozást tanulok az egyetemen. :D
2016. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Akkor az a tipus vagy aki egész nap koriban kint bandázik a haverokkal. Én is csináltam sok éve :)
2016. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
8-9 éves korom óta görkorizok (14 vagyok), könnyen megtanultam és őszintén mondom körülbelül egyszer ha viseltem védőfelszerelést. Néhány esésem volt, semmi komoly, csak sebek, amiket bárhol máshol is szerezhet az ember. Egyszer eltörtem a csúklóm, de azt felszerelés nélkül is eltört volna. Egy kő ment a kerekek közé, és mikor el akartam indulni gyorsan a kerekek megakadtak és előredöltem, de nem estem el, csak a kezemmel tartottam magam, és eltört. Nem volt durva törés, azóta is ádok görkorizni:) Úgyhogy én azt mondom hogy mindenképp kezdje el, főleg ha faluban éltek, mert ott nincs olyan nagy forgalom, lehet próbálgatni :)
2016. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!