Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a haszna a biciklis kesztyű...

Mi a haszna a biciklis kesztyűnek?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, a rövid ujjú vagy a hosszú ujjú?
2010. márc. 28. 17:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Érdemes e venni?
2010. márc. 28. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, ezen én is gondolkoztam már. Meg azon is, hogy vegyek-e. Végül nem vettem és nem is fogok. Szerintem csak arra jó, hogy ne legyen vízhólyagos a kezed a markolattól, viszont sok bicajon gumi markolat van, az meg nem dörzsöli ki annyira a kezed, ráadásul nem is drága. Ha nagyon akarsz venni, akkor vegyél, de akkor a rövidujjút, mert jobban néz ki.:)
2010. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem a tenyeremet néha feltöri a bringa, ha naponta több órát biciklizem, de nagyon ritkán használok biciklis kesztyűt. Egyébként nekem rövid ujjú van, de nem láttam még hosszú ujjút amúgy sem. Az is biztosan hasznos, csak más szempontból.
2010. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is rövid újjú van én szoktam használni és nem drága
2010. márc. 28. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
régen használtam, de egy idő után bebüdösödik és a kezed is átveszi a szagot. Inkább vettem egy gagyi, de annál kényelmesebb szivacsos markolatot 800-ért, azóta azzal nyomom. És végre teljesen lebarnul a kézfejem is :)
2010. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
nagyon is hasznos mert nem kezdi ki a kezed ha trükközöl
2010. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

meghát szerintem ha eltaknyálsz akkor se megy szét a kezed.

Meg nem csúszik a kormány ha fogod.

2010. márc. 28. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hasznos ha mondjuk betonon eltaknyolsz akkor marad valami bőr a kezeden. ha csak simán bringázol jó a rövid ujjú...
2010. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisz85 ***** válasza:
100%

Versenyen is több oka van amiért haszáljuk a rövid és hosszú kesztyűket.


-elvezeti az izzadságot a tenyérről, vagy rosszabbb esetben felszívja, ezáltal nem csúszik a tenyered a kormányon, ami nem rossz ha jössz le 60 al a hegyről az erdőben :-))


-szélállósága sem rossz, tehát az izületeidet is védi a kézfejeden,


-jól néz ki, és menő :D


-egyes tÍpusok tompÍtanak, van bennük zselés párna, és + védelmet ad, tompÍtást,

2010. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kössz
2010. ápr. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!