Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet nagyjából...

Mennyi idő lehet nagyjából elérni innen ide?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg mindentől függ, genetika, alkat, stb, de egy becslés jól jönne azért. :) Keményen edzek személyi edzővel, szigorú, személyre diétát tartok. Jelenleg valahol az itteni 35 és 40%-osok között vagyok. [link] A 35-öshöz hasonlítanám magam méretre, csak nem vagyok olyan feszes, inkább plötyibb, mint a 40-es. A célom pedig valami ilyesmi: [link] Hozzávetőlegesen, átlagos fejlődési tempóban, heti 4-5 edzéssel, diétával, nagy adag elhatározottsággal és kitartással mennyi idő lehet? Köszi szépen!


21L


2015. dec. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Másfél-két év kb.

Az edződet nem kérdezted? :)

2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem merem 7-8 hét közös munka után ezzel traktálni, nehogy az őrületbe kergessem :D
2015. dec. 13. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 év reális megközelítés. De erről a személyi edződ, aki jobban ismer mint mi, biztosan többet tud mondani :).
2015. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 év alatt is simán összehozható.
2015. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 35% a testzsírod, akkor számold ki, hogy hány kiló zsírt kell leadnod ahhoz, hogy 20% legyen, és ha heti 1 kiló fogyással kalkulálsz, akkor az mennyi idő. Ehhez még adj hozzá kb fél évet, ennyi idő alatt már azért nőként is értékelhető mennyiségű izmot lehet felszedni. De ez csak nagyon saccperkábé kalkuláció, sok mindentől függ a dolog,vde ne add fel, jövő nyáron már sokkal- sokkal jobban fogsz kinézni, max az utána következő nyáron pedig állati jó tested lesz :)
2015. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 14. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!