Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye, vagy...

Most én vagyok a hülye, vagy a tükör görbe?

Figyelt kérdés
WT edzésen kitépték majdnem a karom, én feljajdultam jeleztem az edző felé, aki azt mondta, hogy nincs jelentősége kérjem meg az edzőpartnerem, hogy máskor jobban vigyázzon. Vállnyálkatömlő gyulladásom van, és korlátozott a mozgás. Mit javasoltok? (a klubot otthagyom, mert másodjára is próbáltam beszélni vele, de lepattintott). Sajnos a kinezilógiai tapaszra allergiás vagyok, a ragasztó anyagára. Meddig fog még fájni? Flectort használok jelenleg.

#fájdalom #konfliktus #edző #vállnyálkatömlő gyulladás
2015. nov. 28. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően érthetetlen,hogy miért az edzőnek árulkodsz és miért nem szóltál az edzőpartnerednek hogy sérült vagy?Mondjuk nem csoda,mert csing csungra csak ilyen balfarok megy el.
2015. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóltam neki is.... egyébként nagyon kedves ember vagy, mondták már??? Nem árulkodtam, hanem jeleztem, hogy megsérültem.
2015. nov. 28. 23:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel az edzőpartnerem okozta a sérülést, szóltam neki is.
2015. nov. 28. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ilyenkor nem nyafogni meg panaszkodni kell,hanem mondjuk küzdelemnél "véletlen" tökön rúgod,vagy beversz neki egy olyat,hogy kiakad az állkapcsa,vagy feldagad a szeme,vagy véresre ütöd az orrát.A lényeg,hogy soha nem maradsz adós semmiben sem,pont úgy ahogy az életben sem.Nem pedig szólással meg nyafogással szokás rendezni az ilyesmit mint egy ovis egy küzdősport edzésen ahol minden adott ahhoz hogy ki tudd élni magad és fizikai fájdalmat okozhass.
2015. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


miaf4szt keresel egy ilyen betegséggel edzésen? nekem is volt, az orvos 3 hétre eltiltott az edzésről. Nem várhatod el mindenkitől, hogy tekintettel legyen a sérülésedre. sérülten ne edz.

2015. nov. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit udvariasabbnak és figyelmesebbnek kellene lenni, elvégre, egy nővel keménykedtek ennyire. Nem betegen mentem edzésre, hanem ott szereztem a sérülést. Egy nő volt az edzőpartnerem, és igen, miután ezt tette, a fogára vágtam egy nagyot, de szerintem nem ez a megoldás. Látom, hogy nem lehet ezt normálisan megbeszélni, mert mindenki keménykedik azonnal.... Miért kell állandóan támadni a másikat úgy, hogy még el sem olvasod figyelmesen a kérdést????
2015. nov. 29. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Most ne eddz, pihentesd és keress már klubot.
2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!