Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » OKJ Fitness Istruktor tanfolya...

OKJ Fitness Istruktor tanfolyammal el lehet helyezkedni? Mennyit keresnek? Hány órát dolgoznak egy héten kb?

Figyelt kérdés
Szeretek mozogni és keresem azt a szakmát, amiben örömömet lelném. Most jelenleg pénzügyet tanulok, de időközbe rá jöttem, hogy talán még is olyat kéne válasszak, amit igazán szeretek csinálni. Nem szeretnék éveket tanulni, ezért gondoltam a tanfolyamra, csak nem tudom hogy ezt a tanfolyam dolgot ebben a szakmában elismerik-e. Előre is köszönöm a válaszokat! :D

#fizetés #tanfolyam #képzés #fitness istruktor
2015. nov. 8. 11:55
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
Ebben szakmában szinte minden a kapcsolatokon múlik. Ha nincsenek kapcsolataid tök mindegy milyen végzettség van a kezedben...
2015. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oktatott sportágban elért versenyhelyezés van elismerve,vagy pedig az egyértelműen célként tekinthető testalkatod nem pedig a papírod.Ezek nélkül lasszóval foghatsz csak magadnak vendéget akiket edzhetsz,ha egyáltalán felvesznek valahova.Mert tegyük fel nincsen versenyismereted,pózolási rutinod semmi ilyesmi és betoppant hozzád egy srác,hogy készítsd fel a Superbodyra.Hogyan állítod össze neki a szteroid kúráját?Hogyan időzíted neki a vízhajtást,a ch hintáztatást stb ha te sem tudod hogyan kell.Ezért amit írsz az eléggé naiv ábrándkép,mert előbb le kellene tenni az asztalra valamit,konkrét eredményt,nem pedig annyit,hogy szeretsz sportolgatni.
2015. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Glissade* ***** válasza:
Utolsó amiről te beszélsz az személyi edző, testépítő szakirány!
2015. nov. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Glissade* ***** válasza:
Ő nem erre a szakirányra akar menni, tehát nem kell tudnia azokat amiket írsz.
2015. nov. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!