Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen teljesítménynövelő...

Milyen teljesítménynövelő szereket tudtok ajánlani futáshoz?

Figyelt kérdés
3 hét múlva lesz a vizsgám, 3200-at kell lefutnom 15 perc alatt és arra edzek. Esetleg Locomotive-t ismeri valaki, tapasztalat? De más termék is érdekel. köszi előre is !
2010. márc. 17. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyent! Az egészségedet nem éri meg tönkretenni. A futás azért van, hogy egészségesebbek legyünk, nem azért, hogy betegebbek.
2010. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon fontos lenne a vizsgán jól teljesítenem.

És 3 hét az nem sok idő..ha valaki tud segítsen.

2010. márc. 17. 20:41
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm hogy aggódsz értem kedves első de muszáj megcsinálnom... :)
2010. márc. 17. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Persze, persze, mint ha 3200 m 15 perc alatti lefutásához olyan nagyon komoly sportteljesítmény kéne. Tény, hogy leszartad a készülést, 3 hét van hátra, és most valami csodaszertől vársz valamit. Amúgy résztávozás még segíthet az elkövetkező 3 héten.
2010. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A teljesítménynövelő szerek egy vékony szegmense tudná csak orvosolni a problémát, mégpedig azok amik a tüdő oxigénfelvételét növelik. A futás sajnos 99%-ban az edzettségi szinten múlik. Nyomhatsz egy kis EPO-t, mint a versenybringások, de hát az kőkemény dopping :D Drága, és nem tudsz hozzájutni... Nincs más, bárki bármit mond.


Egy személyi edző

2010. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Összefoglalva azt gondolom, hogy szerintem is nézz utána az interneten a résztávozásnak, az segíthet gyorsulni. (Bár olyat is hallottam, hogy résztávozni csak annak szabad, aki már le tud futni egy órát megállás nélkül...)
2010. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hot blood, tápláléákkiegészítő boltban kapsz,nézz utána
2010. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre előbb kellett volna gondolni, én kreatint tudnék ajánlani, az segít egy keveset, plusz kávé fél órával előtte.
2010. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csináld meg azt jó néhányszor minden nap, hogy minél tovább próbáld vissza tartani a levegő vételt, és 1-2 hét múlva már sokkal tovább kibírod majd levegő nélkül csak sokszor kell csinálni minden nap, és ha több ideig ki fogod bírni levegő nélkül, akkor nyilván a futás is jobban fog menni, persze azért fussál is addig. Egyébként 15 perc alatt 3200 métert le futni nem olyan hatalmas követelmény, sőt aki igazán jó kondiban van az 10-11 perc alatt futja le, az egyik ismerősöm aki szintén szakiskolába jár, ott arra adnak ötöst ha 12 perc alatt minimum 3200 métert futsz le.
2010. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!