Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olcsó,4ezer forintos KALENJI...

Olcsó,4ezer forintos KALENJI futócipőről vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

Itt elég jókat írnak róla, de nekem vannak kétségeim, 4 ezer forint áfával, bolti profittal, mindennel együtt.


Normálisan hajlik, nem töri a lábat?


2015. okt. 24. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ilyen van már kb 2 éve,csak Ekiden50 a neve,valami hasonló olcsó volt ez is. Futok is benne ,meg volt hogy nyáron ebben jártam. Nagyon megéri szerintem ,szellős az egész ,csupa szitaanyag a felső része,szóval esőben beázik ,de könnyű a cipő nagyon. Nem vált le talpa ,nem nyílt szét meg ilyen hülyeségek amik sajnos nálam előfordult már 20 ezres cipőnél, csak a belső betét rongyolódott el kicsit de kívülről nem látszik . Lehet veszek is egy ilyet mint amit linkeltél tartaléknak :D
2015. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvettem, és baromira tetszik, bár futni nem futottam benne még. Nagyon kényelmes és pehelykönnyű.
2015. okt. 30. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tornatermi edzéshez (crossfit) vettem. Ennyi pénzért - azt mondtam magamban - ha nem jó, akkor majd az utcán hotdom, vagy kirándulásra. Tökéletes, könnyű, légáteresztő, szóval ennyi pénzért tényleg nagyon klassz.


Futni egy jóval drágább Kalenji modellben szoktam, szerintem futásra nem igazán megfelelő.

2020. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!