Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba egyedül menni milyen?

Kondiba egyedül menni milyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék.egyedül menni kondiba legalább az első pár alkalommal de senki nem jön el velem és egyedül meg nem nagyon akarok egy kicsit fura lenne számomra.

Tudom értelmetlen kérdés de véleményeket kérnék, tapasztalatokat :)



2015. okt. 14. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Félsz valamitől? Ha nem állatkodsz és ejted magadra a sulyt vagy marad rajtad akkor nem lesz bajod
2015. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre mindenkinek fura... mint ahogy ez az élet bármely területéről elmondható...

Első nap a suliban; fura

Első nap a munkahelyen; fura

Első szex; fura...

az eslő terem is fura... túl kell rajta leni azt kész.

2015. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én is többet megyek egyedül, mint barátnővel. Mindenki csinálja a maga dolgát, néha nézegetik a másikat, feszítenek a tükör előtt ha kedvük támad stb. Elsőre én is kicsit be voltam rezelve, de utána már elmúlt.
2015. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor elöször voltam terembe a fekvenyomorúdról leszedtük a 50adaptert és a fura volt h löttyögöt a suly és megkértünk pár kigyurt csávot és segitettek
2015. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. okt. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Debrecen
2015. okt. 15. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Használj törölközőt, tedd vissza a súlyokat, kérdezd meg, hogy használja-e valaki az adott gépet (a van ott valaki).

Ennyi amit tudnod kell meg, hogy Arnold poszter szinte minden teremben van :)

2015. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bementem, köszöntem, akinek pihenője van azzal kezellek, utána melegítek és nyomom. Szétnézel, hogy mi hol van és elkezdesz edzeni. Ennyi.
2015. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!