Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy vékony, nem valami erős...

Egy vékony, nem valami erős lánynak milyen sportot ajánlotok, hogy erősödjön, "szálkásodjon", de ne fogyjon?

Figyelt kérdés
Szóval izmosítani mindenütt kéne arányosan, de fogynia nem kéne, mert így is túl vékony. Ja, és gerincferdülése is van, mindkét irányban. Tehát a hátizmot se ártana erősíteni. Bringázni szokott. Milyen spotot ajánlotok? Aerobic, spinning, pilates egyebek? Csak ne fogyjon tőle tovább! Köszi!
2010. márc. 15. 22:48
 1/6 anonim válasza:
100%
gerincferdülésre az úszást.Attól még erősödni is fogsz valamennyire.De ha szálkásodni akarsz menjél el konditerembe,és ott az edző csinál neked egy olyan edzéstervet,amitől nem leszel kigyúrt de szálkásodni fogsz:)
2010. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nahát, hogy ne fogyjon.. ilyet ritkán hallok lány szájából. Egyen sok szénhidrátot (kenyér, tésztafélék), meg proteinben gazdag ételeket (hal, csirkemell ilyesmi). Milyen sportot ajánlanék? Pl: úszás. Gerincferdülésre azt szokták javasolni. Testsúlyos gyakorlatok: fekvőtámasz (könnyített/női), felülés, guggolás. Hát erősítésre még amit javasolnék: felhúzások (de ez elég nehéz). Esetleg törökülésben egyenes háttal, oldalra kinyújtott kézzel, esetleg toronysisakkal pár percig üldögélni... ha nem akar fogyni az illető: egyen, egyen és egyen... Ez persze csak az én véleményem, módszerem lenne...
2010. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem járhatna gyógytornára, ha gerincferdülése van. Én is jártam pár évig, mert nekem is van, és ott aztán tényleg megedződik az ember. Nekem hiányzik is mióta nem járok. :(
2010. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hmm pont ilyen lányt keresek ... :-)

A konditermembe három típusu lány jár, az egyik dagadt és aerob mozgást végez mondjuk fut, mert fogyni akar és lassan fogy is. a másik típus elszánt fanatikus pl. spinnig-re jár minden nap, semmit sem változik, de jól érzi magát. A harmadik és te is legyél ilyen, a gépeket, és súlyokat használja (nem tulzásba esve) hetente 3x 50 percben. Bemelegítésnek 10 perc futás vagy ellipszis vagy kerékpár hogy a pulzust felvigye egy kicsit.

Ezek után forog a férfinép mint a ringlispil!

2010. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyél sok szénhidrátot (de ne kenyeret meg ilyen fa.zságokat)


rís,durumtészta,csirkemell,pulykameel,hal,túró,proteinturmix,tojásfehérje,zabpehely,zöldség,napközben gyümölcs


ezek a fogyasztható ételek nagyjából

és edzél heti 3 szor,minden testrészed mozgasd át

2010. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pilates?
2010. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!