Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » DEBRECENI VÍVÓK, DHSE lenne...

DEBRECENI VÍVÓK, DHSE lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

A következő félévben, vagyis a tavasziban szeretném felvenni választható tesinek a vívást. Azt tudom, hogy fizetős, de ez mit takar? Tehát ebből az összegből fedezik a tagságit? Valamint felszerelést nekem kell venni vagy azt adnak ott?

Az kimaradt, hogy 18 éves lány vagyok.


2015. okt. 11. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván butaság lenne felhívni egy edzőt a pontos információért... 18 évesen már hatóságilag engedélyezett másokkal beszélni.
2015. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos választ, nyilvánvaló hogy ez eszembe se jutott mert egy idióta vagyok.

Máshol osztogasd az észt haver. Ez az oldal azért van hogy kérdezzenek, ha nem tetszik akkor nem kell el se olvasnod a kérdést.

2015. okt. 11. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, ha te jobban hiszel egy ismeretlennek a neten, mint a hivatalos forrásnak, akkor csak várj itt a válaszra...
2015. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Te is ismeretlen vagy ha azt nézzük.

És még egyszer mondom ez az oldal azért van hogy kérdezzenek. Te még biztos sose tettél fel kérdést amire ismeretlenek válaszoltak volna, ugye?

2015. okt. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!