Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Scitec Multi-Pro Plus úgy...

A Scitec Multi-Pro Plus úgy is jó, ha egy pakkot 2 nap alatt szedek be?

Figyelt kérdés

1.nap: multivitamin,c-vitamin, kálcium-Magnézium tabletta (ezen a napon sportolok), lecitin,

2.nap:multivitamin, extra kapszula, hajolaj és egy másik dobozból: b-komplex.


2015. okt. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy nap de igy költség hatékonyabb talán
2015. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen vitaminpakkokat komoly sportolóknak találták ki, akiknek nagyon durván igénybe van véve a testük, ha te nem ilyen vagy, akkor az sem baj, ha csak 3-4 naponta szedsz be egy pakkot... én shop.builder saját márkás pakkját szedem kb 3-4 naponta 1 pakkot, semmi vitaminhiányra semmi gyanúm nincs. egyedül c-vitamint és omega-3-at szedek minden nap.
2015. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Nem olcsóbb venni egy Biotech multit (csak mert most akciós) és mellé szedsz 1000C-t meg CaMg-t?
2015. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából mondjuk úgy, hogy most perpillanat ez van otthon. Nem én választottam, de borzasztóan vitaminhiányos létemre eldöntöttem, hogy ez így nem állapot, nem mehet tovább és valamit el kellene kezdeni szedni.:)
2015. okt. 10. 23:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Családból szedi még rajtam kívül ezt így valaki. :))
2015. okt. 10. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!