Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyennek számít? Macis,...

Ez milyennek számít? Macis, átlag, vagy enyhén sportos? :D

Figyelt kérdés

184cm 80 kg

18% testzsírtömeg netes kalkulátorral számolva!

23/F

Lassan 1,5 éve h életmód váltásba kezdtem eleinte futás majd áttértem a saját testsúlyos edzésre...

Terembe nem nagyon járok.. sokat dolgozok, nem diétázok de amikor van energiám edzek és megpróbálok rendszert vinni a dologba

Privátban képet is küldök esetleg :D



2015. szept. 23. 19:38
 1/2 aikiboxer ***** válasza:
Ez így semmit sem mond. Tölts fel képet és megnézzük.
2015. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem macis, a "84" nagyobb a "80"-nál, amiből teljesen normális alkatot feltételezni. Akik macizzák magukat, azoknál ez minimum fordítva, de inkább három számjegyű a súlyuk... Átlagosnál talán jobb vagy, spotosnak tényleg csak az "enyhe" jelzővel kiegészítve.


Persze ez erősen korosztályfüggő is. Ha 60 éves lennél, akkor ez kiváló, de ha 16, akkor dagadt. 23 évesnek pont megfelel, de azért nem vagy az a soványabbik fajta, van már súlyod rendesen. És erre még törvényszerűen magára szedne majd a szervezet egy plusz tízest, mire betöltöd a 30-at.


A 18% egy kicsit húsosabb, de teljesen elfogadható látvány trikó nélkül is. Ha valaki nem kíván kockakiállítást a hasára, akkor ilyen egy normál emberforma.


Hát elképzelni kb. eltudlak, mert elég hasonló a helyzet, egy "csöppet" nagyobb darab vagy nálam, én 182cm, 78kg vagyok. Testzsíromra nem esküszöm, de ilyen spéci mérleg szerint fél éve 16% voltam, valamikor régebben meg 15%. Redőmérésekkel 15-18% között sok minden jött már ki, a különböző netes kalkulátorok szerint, ahol akár tízféle dolgot körbe kell mérni, pedig 18-21% közöttiek az eredmények...

2015. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!