Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell tippmixezni?

Hogyan kell tippmixezni?

Figyelt kérdés
Elég gáz de nem tudom hogy hogy működik be kell menni a lottózóba és ott kell szerezni szelvényt és kitölteni ? Valaki elmagyarázná nekem hogy hogy kell ??
2010. márc. 12. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérsz zöld Tippmixújságot, és akk ott vannak a meccsek, szélén a sorszámok! Pl.: 104 xy-xy. A segédszelvénybe ezeket beikszeled (minden hasábba 1-1), és mellette beirod a tipped. H=hazai (bal oldali D=döntetlen V=vendég (jobb oldali). Felteszel pl.: 5-öt, és akkor lennt beikszeled, hogy 5, tehát ennyi meccset tettél fel. A kombinációs mezőt hagyd üresen, az majd talán később. Aztán mellette, hogy mennyit teszewl fel. 100 ft-t nem lehet simába!!!!! Sztem kezdj 200, 300 forinttal. És akk. beiksz. hogy 100x2, és ennyi! Ha nyertél, akk. csak utánna a szelvényed kell megmutatnod (amit a lottózóba a segédszelvény beadása, és kifizetése után kapsz). A SEGÉDSZELVÉNYRE EZEK UTÁN NICS SZÜKSÉGED!!!
2010. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

bemész a lottózóba , kérsz egy újságot ( tippmix újságot)

ott le vannak írva a heti mérkőzések.kinézel magadnak egy mérkőzést pl. 123 Barcelona Real Madrid, veszel egy szelvényt és mindegyik mezőbe beírsz egy számot. az elsőbe az egyest a másodikba a kettes a harmadikba a hármast (mivel a meccs kódja 123 ) és az utolsó mezőbe megtippeled a végeredményt.majd bejelölöd a szelvény alján hogy hány mérkőzésre fogadtál és hogy mekkora téttel akarod játszani.

a minimum tét 200 FT.. remélem tudtam segíteni

2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!