Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a győri elpaso?

Szallo angyal kérdése:

Milyen a győri elpaso?

Figyelt kérdés
ebben az évben szeretném elkezdi a társastáncot,kicsit idős vagyok a gyerekhez ugyhogy ha valaki oda jár táncolni mondana nekem élményeket meg h milyen ott az oktatás és az emberek

2015. aug. 31. 18:42
 1/2 viragkissvivien válasza:

Én lassan 10 éve járok a paso-ba (15 vagyok szóval nem éppen felnőtt kategória) de én nagyon szeretem és sok idősebb ismerősöm is jár.

Vannak ilyen csoportok is mint például a Latin4ladies ahol még partneren sem kell törnöd a fejed és viszonylag a huszonévesektől a negyvenesekig megtalálhatsz hölgyeket.

A társastánc részen pedig igen szép sikereket értek el mind az oktatók és tanítványaik viszont ha nem versenyszerűen gondoltad akkor sincs semmi gond hiszen az órák hihetetlenül élvezhetőek és kialakul egy jó tàrsaság ahova öröm járni.

A "gyerek" rész ahova én is járok (Latin4girls) szintén szuper. Külön korosztály van a kisebbeknek és nekünk ahova úgy 13 és 16 év közötti "gyerekek" járnak.

Persze a tánciksolának vannak hibái is. Mostanában, hogy az elpaso elkezdett terjeszkedni Mosonmagyaróváron és Ausztriában is a Győri intézményüket kicsit elhanyagolták. Sok régi tanár elment (Mosonmagyaróvárra) és az újakkal sincs gond de hiányoznak a jól ismert arcok. Illetve régebben úgy érzem sokkal nagyobb volt a keresete ráadásul az edzések ára sem olcsó.

Nekem viszont nagyon megéri, nagyon szeretem az egész közösséget és az érzést amikor megtanulunk egy koreográfiát és hibátlanul felszabadultan el tudom táncolni a körülöttem lévő tarsaimmal.

Na abba hagyom az áradozást. Lényeg, hogy szerintem próbáld meg. Mi szívesen várunk

2019. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viragkissvivien válasza:
Előző vagyok most veszem észre, hogy 2015os a kérdés... Mindegy kicsit késve adtam választ
2019. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!