Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Margit-szigeten milyen a...

Margit-szigeten milyen a futópálya?

Figyelt kérdés
úgy hallottam idén felújítják, kész van már? van belépő vagy lehet ingyen körbefutosgálni? sokan szoktak lenni? van amikor le van foglalva a futópálya edzések miatt, vagy bármikor lehet menni?

#futás #Margitsziget #futó #futópálya #futásamargitszigeten
2015. aug. 29. 18:23
 1/7 Csiß ***** válasza:
Az biztos,hogy ingyenes.Sajnos fél éve nem jártam arrafelé.Akkor még nem volt kész de gondolom azóta befejezték.
2015. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon jó!:D és szép.. + a táj...
2015. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
azt tudom hogy ingyenes és nekem sok ismerősöm jár futni arrafelé és nekem sokan mondták már hogy nagyon jó!! csak viszont azt nem tudom sokan szoktak-e lenni de az biztos hogy bármikor mehetsz!!
2015. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 pálya van.


Az egyik a sziget szélén megy körbe, kb 5.2km hosszú rekortán, most újították fel, ezen bárki bármikor futhat, vannak mellette közkutak, és most újították fel, így éppen használható is (az előző borítás túl puha volt, az árt a lábnak) és természetsen ingyen használható (ki van világítva a teljes kör)


A másik a MAC atlétikai pályája a Margit hídni bejárónál rögtön. Oda nem lehet csak úgy bemenni, a használatáért fizeti kell.

2015. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 horbeni ***** válasza:
bármikor ingyen használhatod, sokan vannak, de ki lehet tapasztalni, hogy mikor vannak kevesebben!
2015. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! másik kérdés hogy van ott valahol öltöző-zuhanyzó? vagy izzadtan,büdösen,futócuccban megy mindenki végig a városon egy futás után?:D
2015. szept. 2. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
A MAC-ban van lehetőség öltözésre és zuhanyzásra, természetesen pénzért: napijegy vagy bérlet szükséges.
2015. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!