Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki erősítő gyakorlatoka...

Ha valaki erősítő gyakorlatokat végez, akkor az akkor is meglátszik ha az illető nem fogy?

Figyelt kérdés
Én ebben a témában nagyon béna vagyok azért kérdezem. Keddenként szoktam aerobikra járni és az ottani edző kitalált egy erősítést csipő tájékra meg combra. Azt mondta, hogy 1 hét alatt már látszik a változás. Akkor létezik olyan, hogy valaki nem fogy hanem csak erősödik és ezáltal meglátszik? Sőt, olyan is lehet, hogy csak több lesz a súlya, nem? Mert az izom az nehezebb, mint a zsír. Vagy hogy van ez?

2015. aug. 24. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos az edződ tipikus fogyatékos, aki valószínűleg 2 hetes OKJ-s tanfolyamon szerezte a "tudását" . Te pedig ne aggódj, az ilyen ugrabugra hülyeségektől soha semmi változás nem lesz rajtad, nem, hogy még izmot is felszedj. Az viszont jó pont, hogy tisztában vagy vele, hogy az izom nehezebb, mint a zsír.
2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!