Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiuk/lanyok! Milyen műfajt...

Fiuk/lanyok! Milyen műfajt tancoljak? 15/L

Figyelt kérdés
Szeretnek elkezdeni tancolni. Valami olyanra gondoltam amiben el tudom engedni magam, nyilvan kemenyen bekell tanulni a koreografiat, es porgos. A hip-hop-on gondolkoztam, de az mar kiment a divatbol...:( vmi akrobatikus tanc, esetleg fashion dance, vagy hasonlok... Mit ajanlanatok? Az se hatrany ha olcso!:)

2015. aug. 17. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiment a divatból? Tanulni lehet Charlestont, meg Lindy-hop-ot is, ami aztán tényleg kiment a divatból. A hip-hop-ról tudni kell, hogy az nem egy műfaj, hanem egy rakás műfaj együttes fedőneve (Breaking, Popping, Krumping, New Style, Jazz-Funk, stb.), és ezek közül van, ami épp trendibb, illetve van, ami kevésbé. A te korosztályodban most valamiért a koreai K-pop lett iszonyatosan népszerű (ami szintén a hip-hop elemeiből építkezik).

Van Akrobatikus Rock&Roll (/Akrobatikus Rocky), ami a '60-as '70-es években indult, ma is népszerű, ez számomra inkább egy versenysport, mint klasszikus értelemben vett tánc.

A Fashion Dance gyakorlatilag manökentánc, akkor való neked, ha szeretnél modellkedni.

Ha olcsót keresel, akkor menj a másik irányból, a közeli suliban, műv.házban nézz körül milyen tanfolyamok vannak, azok közül válogass.

Amúgy nem tudhatod, amíg nem próbáltad, szóval keress magadnak egy közeli táncsulit, menj el, nézz meg egy órát, milyen a tánc, milyen a társaság, beszélj a tanárokkal, hogy mit tanítanak, az sem árt, ha szimpik. Ha nem tetszik az összkép, keress másikat. Ennyi.

2015. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem igazabol azert kellene, mert nem tudok tancolni, egyszeruen nemtudom mit csinaljak, ha zenet hallok... Tehát vmi olyan tancot keresek amit lehet egyedul tancolni es jol is nez ki... Miutan kiirtam a kerdest még utana neztem parnak, de az Akrobatikus rocky nem szimpi, mert azt is parral kell, es fellepni erdemes... A K-pop-ot meg nem neztem, de meg ami nagyon bejon az a "Mirror dance".
2015. aug. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!