Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azon gondolkodtam (lent. )...

Azon gondolkodtam (lent. ) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval tegyünk fel egy átlagos fogyókúrát mai világban:

Fogyasztó kapszula, por, koplalás, aztán egész nap fekvés.


Viszont én úgy tudom (elnézést ha nem jól tudom) hogy a zsír az elraktározott energia. Szóval teljesen mindegy mit sportolsz, az a lényeg hogy elég energiát elhasználj hogy a szervezeted azokhoz hozzá nyúljon? Szóval ha úgy vesszük nem kell semmilyen por, kapszula egyebek. És a mozgással így helyi zsírégetés sem jöhet létre? Mivel energiát használunk fel. (Így gondolom attól nem lesz kisebb a hasad ha betekered alufóliával.) Viszont, különféle edzésekkel az izmot lehet fejleszteni nem? (Egy kezdő véleménye, tanácsokat elfogadok) Meg arra is kíváncsi vagyok mi történik ha az ember nem visz be egyáltalán energiát (tehát nem eszik.) Akkor miért leszünk rosszul? Miért nem zsírból veszi el ami kell? (Nem akarom kipróbálni, csak kíváncsiság) Előre is köszi a válaszokat :)



2015. júl. 29. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Por, kapszula valóban nem kell. Helyi zsírégetés nincs. Nem tudod megparancsolni a testednek honnan menjen le a zsír. Egyénfüggő, mindenkinek máshonnan indul meg. A has, fenék eléggé a folyamat végén van. Ha elég hosszan nem viszel be energiát, elkezdi felhasználni a zsírt, valóban fogyni fogysz. Csakhogy nyílván sportolásra nem lesz energiád, és 8 óra alvás után is lehetsz fáradt. A bőröd nem lesz szép, mert nagyon vitamin és ásványi anyag sem fog bejutni, és a szerveidnek sem tesz jót. Mellesleg a zsír előtt a szervezet az izmokat veszi célba. Jobban jársz ha eszel normálisan, és mozogsz.
2015. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!