Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak 13/L?

Mit sportoljak 13/L?

Figyelt kérdés
Általánosságban jó vagyok labdajátékokan,de itt itt a közelben csak kézi van meg foci,amiket nem nagyon szeretek.Atlétikát nem nagyon szeretem,gyors a reflexem és elég jó az erőlétem is.Egyedüli sportokat sem szeretem nagyon
2015. júl. 27. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én konditerembe jàrok,kosarazok...mund a kettőt imàdom,a konditermes edzést 13évesen kezdetm,a kosàrlabdát 8 éves korom óta.most 14 vagyok ^^ lâny :)
2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el labdajáték edzésekre, kipróbálni ingyen is lehet általában, és menj arra az edzésre, ami a legjobban bejött neked. ;)
2015. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A környéken ezek a leheteségek vannak amelyeket a szüleim engednének:úszás,vívás,pinpong és íjászat.Az úszásra már nincs kedvem,melyiket ajánlanátok?
2015. júl. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!