Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodásnál milyen fogás a...

Saga86 kérdése:

Húzódzkodásnál milyen fogás a tuti?

Figyelt kérdés

Al kavadló Rúdra fel! című könyvében a kampós fogást mondja,míg általában a normál fogást szokták használni a legtöbben.

A húzásnál,ha kampós fogást használok,attól még a fogás edzésnél normál fogást kell használni nem?



2015. júl. 22. 17:27
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
Nem tudom, mit nevezel normál fogásnak, de ha azt, amikor a tenyered magad felé néz, akkor ez a könnyebbik. Mind a két fajtát kell gyakorolni. Az Armstrong módszer mind a kettőt gyakoroltatja, ahogyan a fegyenc is.
2015. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kampós akkor előnyös ha kombinálod nyomó gyakorlattal pl őrszem a hüvelyk útban lehet.

ha súlyt kötsz a derekadra akkor meg a normál,mert úgy erősebb a fogás és nem a tenyered miatt fogod befejezni a gyakorlatot.

függeszkedéshez mindenképp a normál fogás megy mert a hüvelyk ujjnak ott komoly szerepe van és azt is edzed.

sima húzódzkodásnál én is váltottam mostanában a kampósra,hogy még jobban a hátra legyen koncentrálva a gyakorlat és kevesebb kar menjen bele.

2015. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.ment a zöld
2015. júl. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!