Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól, vagy mikor...

Hány éves kortól, vagy mikor szabad használdi a speed chut-ot?

Figyelt kérdés
Speed chut ( Magunkra kell kötni, és amikor futsz egy kis ernyő vissza fog a futásban ) Szeretnék venni egyet, de félek hogy korai még / 14.F / elég sok izom van rajtam hiszen versenyszerűen futok, de ez a speed chut még jobban is tudna fejleszteni

2015. júl. 5. 11:00
 1/3 anonim válasza:
Az mire jó?
2015. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erőt, gyorsaságot, rabbanékonyságot fejleszt!

Csak elég hasonló a vontatáshoz, és ezért kérdeztem, mert vontatni nem szeretnék még, mert az roncsol, de ez nemtudom mennyire

2015. júl. 5. 11:29
 3/3 nittro ***** válasza:
Én nem találom túl praktikusnak a speed chute-t. Nagyon hasonló a vontatáshoz, de a vontatásnál legalább lehet állítani az ellenállást, attól függően, hogy mennyi súlyt pakolsz rá, és oldalszélben is jól használható. A vontatás/húzatás és emelkedő/lejtő futások jó fejlesztő gyakorlatok, de csak akkor, ha a kivitelezés közben a futómozgás mechanikája nem romlik. Ezt nehéz magunktól megítélni - ezért van szükség edzőre, hogy megmondja, mikor mennyi elég.
2015. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!