Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Osprey vagy Deuter hátizsákot...

Osprey vagy Deuter hátizsákot érdemesebb venni? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
hátizsák
2015. júl. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül Osprey,de a legjobb a Maxpedition márka.
2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt lehagytam, hogy a fő szempont: a megfelelő szellőzés, sajnos az eddigi hátizsákjaim alá nagyon leizzadtam. :(
2015. júl. 4. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szempontok alapján, és mire kell a hátizsák.


A Deuter sokak véleménye szerint (szerintem is) A HÁTIZSÁK, de az Osprey sem rossz márka, tehát ha a márkafanatizmust lehagyjuk, akkor azt amelyikből olyan fazont találsz, ami megfelel, egyik márkával sem nyúlsz nagyon mellé.


Ha csak a hát szellőzése jelenti az egyetlen szempontot, akkor ez a fazon lehet a legjobb ( [link] ilyet nem csak az osprey gyárt, van kisebb méretben is természetesen, de én speciel nem szeretem, mert a pakolhatósága (főleg kis méretben) és a stabilitása szerintem nem olyan jó.


Rengeteg megoldás van egyébként még ezen kívül is arra, hogy szellőzzön a hát valamennyire, de nagy hőségben, keményebb túrán a legtöbb táskánál meg fog izzadni a hátad hiába van mindegyiken valamilyen szellőző rendszer.

2015. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, általános használatra kell: pl. munkába járás, kisebb ( 1 napos) kirándulások.


Idáig ezt a kettőt néztem ki.


[link]


[link]

2015. júl. 5. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a felpróbálás alapján döntenék. Amelyik kényelmesebb, azt venném meg, bár mindezt úgy tesztelném, hogy valamennyi cuccot is tennék a táskába, hogy kicsit kifeszüljön, ne csak üresen próbáljam.


Amit tudnod kell, hogy a kerékpáros zsákok nem mindig kényelmesek gyaloglásnál, mivel más testtartáshoz vannak kifejlesztve, a másik, hogy ezeknél a hajlított formáknál mondjuk egy laptop vagy hasonló nagyobb, merevebb tárgy behelyezése gondot okozhat, ha bele is fér, gyakran mellé más már semmi (nem tudom, ez mennyire szempont).

2015. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a későbbiekben szempont lehet, így még tovább nézelődöm.
2015. júl. 5. 12:36
 7/7 Túrázó válasza:

Nekem egyértelműen az Osprey vált be. Volt már Deuter, Lowe Alpine, Quechua és Alpine Pro hátizsákom is de egyik sem volt olyan technikás, mint az Osprey-k. Most három Osprey hátizsákom van és imádom őket (egy kerós, egy mindennapi jövő-menős és egy túra). Amúgy ha olvasnál a márkáról:


[link]


Én egy vidéki bolttól rendeltem a hátizsákokat, olcsóbb, mint a pesti boltok és pikkpakk megkaptam a hátizsákokat. Geotrek a bolt neve.

2015. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!