Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pónilovaglás közben játszani?

Pónilovaglás közben játszani?

Figyelt kérdés
Kicsi gyereknek (3-6 év) milyen játékokat tudtok ajánlani pónilovaglás közben? Csak lépünk, az időtartam fél óra. Teniszlabda, bója bevetve. Egyéb bemelegítési gyakorlatok (karkörzés, megfordulás a nyeregben stb.) szintén "unalmasakkor". Beszélni nem mindegyikük szeretne, erőltetni meg nem akarom. Tényleg fontos lenne, hiszen, nem szeretném, ha unatkoznának. Normális válaszokat, pls!

2015. júl. 3. 10:34
 1/3 anonim válasza:
pónilovaglás közben játszani? tessék? A pónilovaglás akkor mi ha nem játék, közlekedési eszköz? lol. Most akkor lovagol vagy játszani akar? Ez olyan mint szex közben okostelefonozni. :D Amúgy meg 3-6 év közötti gyerekeknek társas játék jó, vagy bújocska.
2015. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel kicsik, ügetni nem szoktunk... Ha körbe-körbe vezetnek, fél órán keresztül, elunnám a fejem. Ezért játszunk. De, én ezt már leírtam...

Nem értelek.:D

2015. júl. 3. 13:57
 3/3 anonim válasza:

futószárazzatok :D ha uncsi akk meg Okos telefont a kezébe XDD csak viccelek, nehogy ! :D

Én is unatkozom, nem tudsz 1 szexi csajt nekem a szobámba ? :D

2015. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!