Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balettos lányok! (? )

Balettos lányok! (? )

Figyelt kérdés

Most kezdek balettozni. 15 éves vagyok.

Milyen ruhát/felszerelést ajánlotok?



2015. máj. 28. 18:19
 1/3 anonim válasza:
100%

Hobbi szinten? Akkor szerintem első alkalomra simán egy póló, és egy cicanaci elég. Honnan kéne tudnod, hogy mibe menj és hol szerezheted be ezeket a cuccokat? Nem várja el senki, hogy profi cuccban jelenj meg. :) Első alkalommal felmérheted miben vannak a többiek, esetleg megkérdezheted tőlük hol vették. Balettcipő biztosan kelleni fog, de szerintem azt se vedd meg előre, mert nem mindegy milyen színű. Nekünk fekete és fehér cipő is kell, de az elején csak fehér vagy rózsaszín lehetett. A balettdressz általában egyforma a fellépések miatt. De órára szerintem akármilyet felvehetsz, de ha már úgy is kell venned egyet az előadásokra, órákra is felveheted ugyanazt. (Legalábbis mi így szoktuk.) A dressz alá harisnyát, vagy vékony cicanadrágot vegyél, mindegy milyen színű. És a hajadat se kell kontyba tűznöd. Egy balettóra nem olyan, mint a filmekben. Sokkal szabadabb. Az a lényeg, hogy jól érezd magad abban amiben vagy, és megtudd csinálni a láblendítéseket (szóval ne szakadjon szét rajtad).

Remélem segítettem. Ha bármilyen kérdésed van akkor szívesen válaszolok :) Én is későn kezdtem, 12 évesen. Bár én első alkalommal sima ruhában csak néztem mit csinálnak :) .

2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!:)

Sokat segített.

Igen, hobbi szinten.

2015. máj. 31. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A csoporttól is függ, előírás-e pl. az egyendressz. Nálunk nem az, úgyhogy én elmentem a Sansha nevű üzletbe (Ó utcában) és vettem két dresszt, egy derékra kötős szoknyát és egy pár fekete csepptalpú vászon gyakorlócipőt. Krémszínű vagy fekete harisnyát szoktam a dressz alá venni.
2015. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!