Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg hátra bogni?

Hogyan tanuljak meg hátra bogni?

Figyelt kérdés
Az előre megy, de hátra nem.Mindennel rendben vagyok szerintem hátra tudok menni hídba fel is tudok állni, de valahogy ez nem megy, a spárga is megy (ezt azért írom mert valahol ezt olvastam hogy ez is kell hozzá). Szeretnék segítséget kérni.Válaszokat előre köszönöm :)

2015. máj. 18. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, annyi előnnyel hogy egy alkalommal eljutottam profi tornász teremben és ott a szivacsgödör felett sikerült kidobnom párszor, majd sima szivacson. Biztosra tudom hogy sokadik próbálkozásra menne újból, de talajon elkezdeni se tudom. Nem félek hogy kitöröm a nyakam, de folyton leblokkolok ugrásnál. Majd fél éve nyújtok és próbálkozok, de mentálisan nem jutok át rajta. Előrefelé nem volt nekem se gond pedig hónapokon keresztül estem fejre napi szinten sokszor mire belejöttem. De hátrafelé valahogy nem megy nekem se.
2015. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!