Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van súly határ lovaglásnál?...

Van súly határ lovaglásnál? Ha elmennék egy lovardába mondhatják azt hogy nem lovagoltatnak a súlyom miatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon túlsúlyos de koromhoz képest igen , nem szeretném leírni hogy mi hol mennyi mert szégyenlem , de ha valaki segítene nekem akkor ha fontos megírom neki privátba

2015. máj. 8. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mondhatják - főleg, ha normális a hely.

De a lovardák többségében fel vannak erre készülve és változatos méretű/testalkatú lovakon lovagoltatnak. Nem tudom, mennyi az annyi, de nyilván egy picike arabra nem tesznek fel egy 85 kilós bárkit, míg egy 180as marmagasságú bármilyen ló vígan elkocog vele.

2015. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) annál könnyebb vagyok mint amit írtál és orulok hogy nem kizáró ok a sulyom
2015. máj. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!