Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futni, kocogni járó anyukák,...

Futni, kocogni járó anyukák, milyen időközönként és mennyit futtok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 17:56
 1/5 anonim válasza:

Ideális esetben heti 2-3x 30-45 percet, de csak kocogok, mert így is nagyon magas a pulzusom.

Mellé heti 2x járok edzőterembe is.

2015. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Várok még válaszokat:)

2015. máj. 1. 11:02
 3/5 anonim válasza:

Heti 3-szor kb. 30 percet, nem rég kezdtem így fokozatosan növelem a mennyiséget. Járok jógára, pilatesre és tornára. Tervben van a trx is.

És Te kérdező?

2015. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én most kezdtem el, heti 2-3 alkalommal járok, 5 km-ről indultam, most 8-at futok alkalmanként, 6:30 perc/km átlaggal, ami tudom, nem túl jó, de majd fejlődom még. célom, hogy egyszer maratont fussak :)
2015. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Heti 4 edzést igyekszem beiktatni. Néha csak 3 jön össze, de olykor 5 is. :) Ált 12-20 km. közötti távokat futok, heti 50-70 km. között van, edzéstervtől függően. Persze férj, gyerek, háztartás, full munkaidő mellett. Nem egyszerű összehozni, igaz, nem a tévé és a fészbuk előtt sírok, hogy nincs időm mozogni. :)
2015. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!