Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » San Antonio Spurs-ról mit...

San Antonio Spurs-ról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Egy bemutató félét kéne...nem tudtok egy jó oldalt vagy ti tudtok néhány dolgot róluk?

2015. ápr. 27. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
wikipédia
2015. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden csapatot végig fogsz kérdezni?


Greg Popovich az edzőjük, sokak szerint az egyik legjobb kosáredző az NBA történetében. Talán az egyik legöregebb és a legrégebb óta együtt játszó alakulata a Spursnek van. Kiemelkedően nagy a csapatszellem épp ezért abszolút csapatjátékon alakulnak. Tim Duncan, Tony Parker, Manu Ginobili, Kawhi Leonard, Boris Diaw az ismertebb játékosaik. Leonard tavaly MVP címet nyert, illetve a Spurs bajnokságot. Azt hiszem a Duncan-Parker-Ginobili az NBA történelem legtöbb playoff meccsét egy csapatban játszó triója. Náluk játszik Marco Belinelli is, aki a tavalyi 3 pontos dobóversenyt nyerte. Ha megy a játék és elkapják a fonalat, akkor minden téren erős a csapat, védekezésben-támadásban egyaránt. éppen ezért a mai napig nem szabad őket leírni, teljesen mindegy hanyadik helyen jutnak tovább. Hamarosan Popovich és a nagy trió is kiöregedik, utána valószínűleg a Spurs is olyan lesz, mint a többi csapat.


Mellékes információ, hogy a Spurs érdeklődik Hanga Ádám iránt, aki most Olaszországban játszik. Kicsi rá az esély, hogy kikerül, de hátha lenne még egy magyar az NBA-ben, ráadásul nem is akármilyen csapatban.

2015. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem ez a kettő volt a többiről én is tudtam és már csak ezt a kettő kellet be írnom csak a többiek nem hozzak eleget így én is utána néztem de nem találtam sok dolgot ami jó lett volna...de végre meg van a 20 csapat :D

Am és köszi :D

2015. ápr. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!