Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft-ban mit gondoltok a...

Airsoft-ban mit gondoltok a golyó újra hasznosításról?

Figyelt kérdés
Am nekem midig azt mondják h nem lehet mert a BB golyó már megvan repedve és stb. az elsö használat után, de akárhogyis nézem semmi bajuk.
2010. febr. 21. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom és a barátai is játszanak, BB golyót használnak.. ők is összeszedik amit lehet, és nem fának/vmi nagyon keménynek ütközött. Nincsen annak semmi baja:)
2010. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszike a választ, csak mert akitökl vettem azt mondta h nem tessz jót a fegyonak. Akk én is belekezdek a gyüjtésbe
2010. febr. 21. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért mondta akitől vetted, hogy többet vegyél...:D nyugodtan használd fel:)
2010. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hümm. Hát mi szabadban játszunk a falu melleti dzsumbulyban xd. Ott egy kicsit neccesebb összeszedni, van patak, sokszor sár, fák, kavicsok, egyszóval minden :P
2010. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
régebben én is játszottam és mi is összeszedtük. Nem lett semmi baja a fegyvernek, de azért átnáztem a golyókat, ami koszos, törött volt azt kidobtam
2010. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csaba87 válasza:

Legalább mosd le valamivel mert szétszedi a hop-upot vagy egyszerűen megakad a csőben.

Egyáltalán nem tesz neki jót.

2011. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
összeszedésnél érdemes arra figyelni h lehetőleg olyan BB ket szedj össze ami tutira nem ütközött semminek, ha nincs semmibaja ajánlatos nagyon alaposan átmosni mert egy kisebb szennyeződés is képes kinyírni a hop up-ot legalábbis úgy h alig lehessen használni
2011. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtst el a használt bb-t. Lehet deformálódott, apró repedés keletkezett, (szabad szemmel nem látod azt a kis sérülést de a csőbe/tárba beszorulhat/széttörhet.) Hop up gumit egy idő után dobhatod a kukába. Nem mindegyik golyó sérül az igaz, de 1 lövés max 1,5 ft, még ha minőségi bb-t veszel is. Ha neked "megér" annyit, hogy idő előtt dobhatod a kukába a fegyvert vagy költs rá 20ezret, akkor szedd fel őket. És nem utolsó sorban a használt bb-vel pontatlanabbul fog lőni a fegyver.
2013. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!