Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixben jártasak! Valaki...

Tippmixben jártasak! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszús vagyok. Kb. 2 éve tippmixelek kisebb - nagyobb megszakításokkal/sikerekkel. Nem játszom nagy tétben, max 1000 forint, de sok kicsi sokra megy. Most egy pár hétig nem raktam, azonban most a héten ismét feladtam pár szelvényt. Mind elment. Kb. bármit megrakok, megvariálom, mindig egy vagy több elmegy. Péntekin 4/0 pedig 1.8-as oddsokkal operáltam. Csak egy 30-40 ezer forintot szeretnék egy ezresből nyerni, mert néha ugyan nagy nehezen jön 5-6000 ft de a 40 ezer mínusz stagnál. Abba akarom hagyni és tudom, ha nyernék megnyugodnék és befejezném. Valami nyerő tippek/taktikák holnapra? Vagy jövő hétre?

2015. ápr. 18. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem haveromék régebben mixeltek

nyerek 20 fölött aztán eljátszották xd

2015. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba mert nem jön vissza a 40e hanem 50e lessz a mínusz. Az se fog vissza jönni hanem 70e lessz ês így tovább. Akkor nyersz a legtöbbet ha most azonnal abbahagyod. Nekem nem 40e a minuszom hanem sokkal több. Vagy két éve nem tettem meg semmit, bunda az egész.
2015. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ritkán szoktam játszani, mert nem nagyon vagyok jártas, meccseket is ritkán nézek, meg sokszor inkább a rászánt pénzt másra költöm. Amikor van némi plusz pénzem ami épp nem kell semmire annak egy részét felszoktam tenni, 1-2 ezer forintból fogadok csak, legtöbbször elbuktam. de pl tavaly május végén akkor nyertem kb 50 ezret. És ugye volt még egy esélyes amire korábban fogadtam, majd amikor hazafelé mentem azt a fogadást megtettem még egyszer egy másik lottózóban de nagyobb tétért 15 ezret adtam rá. Akkor nagyon fogtam a fejem mikor kijöttem a lottózóból és tudatosult bennem hogy mekkora marha vagyok, de mivel már visszacsinálni nem tudtam így elfogadtam a tényt hogy buktam sok pénzt. Aztán amikor megnéztem meccs után a szelvényt mivel nem volt időm megnézni akkor ugye a kis tétest is megnéztem meg a nagyobbat is és mindkettőn nyertem! Az így összesen nekem 150 ezer volt! Akkor majd kiugrottam a bőrömből, és ugye ezzel nem dicsekszek ha nagy pénzt nyerek, nehogy túl sok kéregetőm legyen hirtelen. Akkor ugye megint elkapott a görcs hogy ha ennyit nyertem nyerhetek még és egyből 50 ezret fel akartam tenni, de mikor kitöltöttem a szelvényt és már mentem a lottózó felé, akkor gondoltam át hogy már nyertem nagy összeget amivel visszajött bőven az eddig elbukott pénzem és így is volt pluszom bőven így összetéptem a szelvényt és nem tettem fel a pénzt, amit jól tettem mert az a 50 ezer pont jól jött amikor tönkrement az autóm. De ugye amikor megtudtam hogy azzal is nyerhettem volna vagy 80 ezret akkor megint fel akartam tenni 10 ezerért, de akkor döntöttem el hogy kész ennyi volt, és vettem 500 Ft-ért inkább egy kaparóst, azzal nyertem 1000 Forintot amiből ugye visszajött az 500 forint plusz még 500 gyorsan vettem 2 öt amit elbuktam :_D Azóta csak a szokásos lottómat adom fel és ennyi nálam a szerencsejáték, nincs több fogadás, és jobb is mert így hogy jóval többet tudok félretenni több pénzem marad legalább, igaz lassan de összegyűlik egy szép kis összeg amivel már tudok kezdeni valamit. ez van :D
2015. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!