Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan program telefonra...

HunterPRO kérdése:

Van olyan program telefonra (android), ha pl. végigjárok egy túrautat, akkor a végén meg tudom nézni, hogy hol és mennyit mentem? Gondolok egy egyszerű térképre és pl. piros vonallal jelöli ahol jártam.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
strava, endomondo, de van még kismillió másik is. szerintem ugyanezt egy alap gps is tudja egy térkép alkalmazással. azt hiszem gpx formátum vagy ilyesmi, amibe általában mentenek, ezt a fenti kettőbe lehet importálni.
2015. ápr. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért kellene normális gps-t venni, nem androidot. Az Igo 8 tudja ezt. "Kzelés, nyomvonalak, felvétel" Szépen teszi a dolgát.
2015. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Google Saját útvonalak. Szög egyszerű és pont ez kell nekem. Ha van internet, mutatja térképen az utat, de én általában ki szoktam exportálni az útvonalat, ezt pedig gépen megnyitom a Google Föld programmal, ahol sok dolgot megtudhatok az utamról, útvonal, sebesség, magasság, haladási idő stb. Próbáltam néhány másik programot, de nem kell nekem 600 féle funkció. Nem akarok regisztrálni, nem akarok szinkronizálni mit tudom én mivel, nem akarok pulzusmérőt hozzáadni, egyszerűen csak látni az útvonalam.
2015. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(első vagyok)


Szvsz. hosszabb túrákra mindenképp a legjobb megoldás egy olyan kütyü, ami helyben tárolja a térképet, pl [link] lerántott valamit, mint egy google, ami folyamatosan netről tölti le. A mobil net tapasztalatom szerint nagyon könnyen megszakad, esetleg belassul, ha túlléped a forgalmi limitet, és nem utolsó sorban sokkal több aksit eszik, mint az alternatíva. A problémám az szokott lenni, hogy az ingyen letölthető térképek, és térképalkalmazások korántsem hozzák azt a színvonalat, mint a google, pl bringával rávisznek földútra, mert arra 1km-el rövidebb távban, időben viszont több órával hosszabb, mert rossz a terep. Az openmaps-os térképnél meg annyi helységnevet írnak ki egyszerre, és olyan nagy betűkkel, hogy nem látszik tőle a térkép... Nem tudom, biztos van erre is valami kerülő megoldás, ha navigációra és nem csak nyomkövetésre használjuk a gps-t. A kocsiba való gps pl elég tűrhető, de nem hiszem, hogy bringázásra alkalmas lenne, meg hát nem ingyenes, amit fel lehet szórni egy androidra. Semmi kedvem mindenre külön kütyüt venni, már elmúltak azok az idők, amikor mindenre céleszköz kellett, pl mp3, mp4 lejátszó, gps, fényképező, és így tovább. Manapság már mindet meg lehet kapni egy mobilban egész tűrhető minőségben.

2015. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Locus pont. A tobbi suket duma. Bar tanfolyamon oktathatnak mert picit bonyolult de ha megtanulod rajossz hogy a legjobb. Online offline kulfold belfold nyomkovetes Mindent tud
2015. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!